vena45 (vena45) wrote,
vena45
vena45

Борис Филатов - синагога Днепропетровска, про убийство Калашникова (жиды на русском у них говорят )

Оригинал взят у lidiya_nic в Борис Филатов - синагога Днепропетровска,
про убийство Калашникова (жиды на русском у них говорят )
Оригинал взят у ivan_911 в Про терориста-бандерівця (це комплімент) Філатова


Про вбивство Калашникова: 

Як все-таки Чудово жити в демократичній європейській правовій державі, де депутат Верховної Ради дозволяє собі таке! :)

Бори́с Альбе́ртович Філа́тов (* 7 березня 1972, Дніпропетровськ, Українська РСР, СРСР) — український журналіст, адвокат, бізнесмен. Народний депутат Верховної Ради України VIII скликання, позафракційний.
4 березня 2014 призначений заступником голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації з внутрішньої політики.[1]

6 листопада рішенням Центрвиборчкому України був визнаний переможцем на виборах у 27 одномандатному виборчому окрузі (Дніпропетровськ). [2]Лікбез:

Атентат (нім. Attentat — замах на вбивство) — один з терористичних методів діяльності УВО та ОУН (поряд з саботажами та ексами). Атентати являли собою убивства відповідальних за антиукраїнські дії чиновників або українців, що пропагували угодовство (лояльне ставлення до окупаційної влади).

Одна з жертв атентату (теракту):

Євме́ній Са́бов (1 жовтня 1859, Верб'яж, тепер Воловецького району Закарпатської області — 1 листопада 1934 м. Севлюш, тепер Виноградів Закарпатської області) — греко-католицький священик і русофільський діяч на Закарпатті.

Літературна діяльність Сабова розпочалася виданням посібника «Русская граматика и Читанка літературного язика Угро-Русских» (1890). В 1891 році викладав молитовник для дітей «Ангел-Хранитель». Тоді ж вийшла і його «Хрестоматія», а в 1894 році «Церковнословянская грамматика» угорською мовою (1894). Проводив значну громадсько-культурну роботу. Його статті до різних свят друкувалися в багатьох газетах і журналах.

Автор підручників:
«Русская грамматика и читанка к изучению литературного языка угрорусских»
«Церковно-славянская грамматика»
«Хрестоматия церковно-славянских и угрорусских литературных памятников…» (1893)
«Грамматика русского языка» (1924)
«Очерки литературной деятельности и образования карпаторуссов» (1925).

Відстоював лінію відрубного місцевого варіанту літературної мови, спертого на язичіє, російську мову і закарпатські говірки. Граматика і правопис (рос. етимологічний) Сабова були ухвалені угорським урядом для шкіл, вона теж була урядовим підручником руської мови в усіх українських школах Пряшівщини.

Як культурний діяч, Сабов брав участь в освітньо-видавничому товаристві «Уніо», був співзасновником газети «Наука», а по першій світовій війні — Общества ім. О. Духновича (від 1923 його досмертний голова); редагував журнал «Карпатскій СвЂтъ» та ін. У міжвоєнні роки Сабов був найвпливовішою особою русофільського табору на Закарпатті. Для пропаганди своїх ідей «Общество», яке очолював Сабов, 9 жовтня 1932 року організувало в Мукачеві «Всенародный Карпаторусский Конгрес», який пройшов під лозунгами: «Да живет русский язык! Долой украинцев!»

У Виноградові на парафіяльному будинку є меморіальна таблиця, на якій написано: «В цьому будинку жив священик Сабов Євменій Іванович (01.Х.1859 — 01.ХІ.1934). З 1898 року греко-католицький священик м. Севлюш, з 1917 року архідиакон Угочанський, просвітитель, публіцист, письменник і відомий русинський діяч». Вона викликає дискусії в місцевої громадськості.


01.06.1930 р. — убивство одного з лідерів закарпатських москвофілів Євменія Сабова, вчинене молодим націоналістом Федором Тацинцем в Ужгороді

за що убили? та мабуть за "москвофільство"
демократія-с!

ето піздєц, дорогіє товаріщі

Tags: жидобандерофашисты, происшествия
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments